Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Grantebridgescire (Anglia)

Lokalizacja i rozwiązanie zagadek z przeklętymi symbolami w Grantebridgescire.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację wszystkich przeklętych symboli, na które trafisz podczas wędrówki przez region Grantebridgescire, będący częścią Anglii. Do znalezienia są tutaj 3 tego typu punkty.

Przeklęty symbol #1

Pierwszy przeklęty symbol znajduje się w centrum Grantebridgescire (1), na zachód od osady Grantebridge. We wskazanym miejscu znajdziesz duże drzewo, na którym wisi masa zwłok. Z jednej z gałęzi zwisać będzie także przeklęty symbol (2). Strzel w niego z łuku, by go zniszczyć i oczyścić to miejsce.

115

Przeklęty symbol #2

Drugi symbol ukryty jest w południowej części Grantebridgescire (3), na południe od osady Melbourne. By się do niego dostać, musisz podejść od strony zachodniej, gdzie znajdziesz wejście do jaskini (4).

116

Zniszcz blokujące wejście deski, przeciśnij się przez wąskie przejście i przejdź do kolejnego pomieszczenia gdzie znajdziesz symbol (5). Zniszcz go przy pomocy łuku.

117

Przeklęty symbol #3

Ostatni w tej części mapy symbol znajdziesz we wschodniej części Grantebridgescire (6), na wschód od osady Middeltun. Obiekt którego szukasz ukryty jest w chacie (7), jednak dojście do niego jest dość problematyczne, gdyż dookoła znajdują się chmury trucizny.

118

Gdy uda ci się wejść na wyższy poziom, zniszcz drewniane drzwi prowadzące do chaty. W środku czekał będzie symbol (8) do zniszczenia.

119

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami