Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Grantebridgescire (Anglia)

Miejsce ukrycia mapy skarbu w regionie Grantebridgescire.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla prezentujemy lokalizację mapy skarbów w angielskim regionie Grantebridgescire. W tekście znajdziesz informacje zarówno o położeniu mapy, jak i miejscu ukrycia skarbu.

Jak zwykle w takim wypadku, musisz wpierw znaleźć mapę. W tym celu udaj się do miejsca Podziemny Tor (1), zlokalizowanego na południe od twojej osady, Kruczej Przystani. Mapa skryta jest na szczycie wieży (2) - zbierzesz ją z ręki posągu ulokowanego na najwyższym poziomie. Gdy już będziesz mieć mapę, możesz wejść do ekwipunku i ją przeczytać - choć nie jest to obowiązkowe.

111

Teraz musisz odszukać skarb. W tym celu udaj się na brzeg zlokalizowany na południe od osady Grantebridge (3). W miejscu tym znajdziesz studnię (4). Zniszcz deski którymi zabudowana jest góra studni i do niej wskocz - na dole znajdziesz kilka rud do rozbicia i zakopany w ziemi skarb. Do zebrania będzie tutaj Schemat Kąsającego Węża (kadłub).

112

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami