Nowy zwiastun Cyberpunk 2077 przybliża postać Johnny'ego Silverhanda

Jest też gameplay.

  • Ujawniono mnóstwo materiałów z Cyberpunk 2077
  • Jeden ze zwiastunów skupia się na Johnnym Silverhandzie

Na ostatniej prezentacji Night City Wire studio CD Projekt Red przedstawiło nowe materiały z Cyberpunk 2077. Wśród nagrań jest zwiastun, który skupia się na postaci Johnny'ego Silverhanda.

Z filmu wynika, że relacje pomiędzy piosenkarzem, a postacią gracza będą - przynajmniej na początku przygody - napięte. Trailer potwierdza, że w produkcji pojawią się sekwencje rozgrywane z perspektywy rockmana.

To nie wszystko, ponieważ udostępniono także wideo, w którym Keanu Reeves - aktor wcielający się w Johnny'ego Silverhanda - opowiada o kulisach prac nad projektem. Gwiazdor podkreśla, że to pierwsza gra, w której powstanie był zaangażowany.

Deweloperzy przedstawili również zwiastun z nowymi fragmentami rozgrywki. W materiale skupiono się na najważniejszych elementach Cyberpunk 2077, w tym futurystycznym Night City i systemie rozwoju postaci.

Poniżej jeszcze angielska wersja trailera.

W trakcie pokazu skupiono się też na muzyce. W zaprezentowanym filmie zaproszeni do współpracy artyści - między innymi Grimes, Gazelle Twin i raperzy z grupy Run the Jewels - mówią o ścieżce dźwiękowej produkcji.

Co ciekawe, CD Projekt Red przygotowało przeznaczoną dla streamerów funkcję, która na czas prowadzonych transmisji pozwoli wyłączyć odtwarzane utwory, by uniknąć roszczeń od właścicieli praw autorskich poszczególnych piosenek.

Częścią Night City Wire był też film, w którym opowiedziano o zaawansowanym systemie animacji - rozwiązaniu opracowanym przez firmę JALI. Mechanizm w sposób proceduralny generuje realistycznie wyglądającą mimikę. Technika wpływa między innymi na ruch gałek ocznych, brwi, szyi, a także mięśni twarzy.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami