Demon's Souls - tryby grafiki, jak zwiększyć płynność

Wydajność czy lepsza jakość grafiki?

Demon's Souls oferuje dwa tryby graficzne, które można dowolnie zmieniać, w zależności od naszych potrzeb i preferencji.

Tryby grafiki, które możemy wybrać to:

  • Wydajność - gra, kosztem rozdzielczości, działa w stabilnych 60 klatkach na sekundę (FPS-ach), choć, od czasu do czasu, mogą pojawić niewielkie spadki płynności.
  • Kinowy - ten tryb ogranicza wyświetlanie klatek na sekundę do 30, ale zyskuję na tym oprawa graficzna, wyświetlając obraz w 4K.

Każdy gracz powinien przetestować jeden i drugi tryb, aby wybrać, co jest dla niego ważniejsze - ładniejsza grafika czy lepsza płynności. My polecamy tryb wydajnościowy. Oprawa graficzna, nawet na telewizorach 4K, nie jest dużo gorsza, a płynność rozgrywki w tak wymagającym tytule jakim jest Demon's Souls jest ważniejsza. Płynny ruch postaci i przeciwników umożliwia szybszą reakcję na poczynania wrogów.

006

Aby zmienić tryb graficzny, przejdź do menu: Ustawienia (1), wybierz zakładkę: Wyświetlanie (2) i przejdź do opcji: Tryb grafiki (3) - by wybrać jeden z dwóch sposobów wyświetlania obrazu, czyli: wydajność lub kinowy.

Spis treści: Demon's Souls - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Demon's Souls - poziom trudności: czy można zmienić

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami