Chłopak z Far Cry 6 to nie Vaas z Far Cry 3?

Ale... jak to?

  • Twórcy Far Cry 6 najwyraźniej dementują pogłoskę o tym, że Diego z FC6 to Vaas
  • Ze względu na formę przekazania wiadomości, trudno zrozumieć jednak faktyczną intencję autorów wpisu

Choć wielu czytelnikom zapewne trudno będzie w to uwierzyć, chłopak z okładki i filmowego zwiastuna Far Cry 6 to rzekomo nie młody Vaas. Plotkę najwyraźniej zdementowano na oficjalnym profilu serii na Twitterze.

Fani spekulowali, że młodzieniec może być czarnym charakterem z Far Cry 3 głównie ze względu na wygląd. Pomijając widoczne na pierwszy rzut oka podobieństwo, teorie internautów zdawały się potwierdzać nawet takie szczegóły jak blizny bohaterów:

Twórcy gry wyjaśnili sporną kwestię: „Diego to Vaas - oficjalne źródła potwierdzają, że to nieprawda”.

Należy jednak zaznaczyć, że tweet nawiązuje do popularnego ostatnio formatu humorystycznych wpisów w mediach społecznościowych, które stały się już memem. Choć deklaracja wydaje się być poważna, istnieje szansa, że twórcy przygotowali po prostu żart.

Czy Diego jest lub nie jest Vaasem, dowiemy się prawdopodobnie dopiero po premierze gry, lub przynajmniej po informacji twórców przekazanej w bardziej standardowej formie, z jasnym przekazem.

Data premiery Far Cry 6 nie jest jeszcze potwierdzona, ale gra może ukazać się w maju.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami