Assassin's Creed Valhalla - Wyrywanie korzenia: gdzie jest korzeń

Jak zdobyć.

Po zdobyciu kociego kroku ruszamy po drugi zagadkowy składnik dla kowala. By zdobyć korzeń góry, musisz udać się na najwyższy szczyt w Asgardzie na południowej wyspie. Radziliśmy wcześniej, by przy okazji zadania z Konstruktorem wspiąć się na nią i odblokować szybką podróż.

Tak czy inaczej - dotrzyj na miejsce i wspinaj się na szczyt. Zejdź nieco niżej i użyj wzroku Odyna, a podświetlisz sobie cel (1). Leży spokojnie na dużej półce skalnej.

wyryw1

Eivor będzie sugerować, co powinieneś zrobić, ale nie musisz czekać. Na początku musisz podpalić suchą trawę okalającą kamień przy użyciu pochodni (2) z ekwipunku. Po prostu rzuć nią w kamień.

wyryw2

Następnie, gdy ogień zgaśnie, podnieś kamień (tak naprawdę jest to ziarno). Zrzuć go do stawu na samym dole (3), a potem sam zeskocz do wody.

wyryw3

Teraz po prostu podpłyń do brzegu i zbierz powstały w ten sposób korzeń (4). To wszystko, misja się zakończy. Zdobędziesz drugi składnik. Wracaj do Ivaldiego by dokończyć misję Budowanie więzi.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Wielki finał: wieża, walka z Konstruktorem

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Koci krok: gdzie jest, jak znaleźć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami