Assassin's Creed Valhalla - Triumfalny powrót: Dunwic, atak na klan Rueda

Wytropienie szpiega i ofensywa.

Po misji Na miarę wikinga wrócicie do Northwic. Powinieneś już mieć tam punkt do szybkiej podróży, więc skorzystaj z niego i udaj się do portu nad rzeką, za palisadą. Podejdź do Oswalda i wikingów (1).

triumf1

W trakcie rozmowy dołączy do was drugi brat wybranki Oswalda i przyniesie trupa. To szpieg Rueda. Musisz znaleźć drugiego szpiega, który jest za murami (2). Pójdź w tym kierunku i przejdź przez mur. Zobaczysz szpiega za skałami (3).

triumf2

Zbliż się i powal go na ziemię. Następnie zwiąż, podnieś i wracaj do towarzyszy. Niestety musisz iść dookoła murów i wejść do miasta przez bramę, bo nie możesz się wspinać, dźwigając pojmanego.

Podczas przesłuchania możesz oszczędzić lub zabić więźnia, to nie ma znaczenia. Po scence musicie udać się do twierdzy Dunwic (4). Jest bardzo wyeksponowana, widać ją z oddali, gdy się zbliżysz. Przed nią, w ruinach (5) czekają Oswald i jego kompani.

triumf3

Po rozmowie otrzymasz zadanie pozbycia się wszystkich ludzi Rueda. Możesz oczywiście podejść do sprawy skradankowo, ale biorąc pod uwagę naprawdę niski poziom wyzwania, szybciej będzie wspiąć się na mury lub przejść po prostu przez bramę i rozpocząć otwartą walkę. Na murach uzupełnisz strzały.

Gdy zostanie już niewielu wrogów, gra oznaczy ich niebieskimi strzałkami (6). Po pokonaniu ostatniego przeciwnika musisz zapalić kosz z węglem (7). Albo rzuć w niego pochodnią, albo strzel podpaloną strzałą.

triumf4

Zacznie się teraz dłuższa scenka. Wybory dialogowe nie mają tu znaczenia. Wreszcie, po walce Oswalda z Ruedem, musisz tylko uciec poza miasto, do wcześniejszego miejsca spotkania w ruinach - po drodze nie musisz atakować wrogów, chyba że chcesz.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Z mieczem w dłoni: odbijanie osady

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Na miarę wikinga: trening z Oswaldem, plądrowanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami