Assassin's Creed Valhalla - Środki obrony: tarcza Konstruktora

Naprowadź wrogów na tarczę.

Po rozwiązaniu zagadki z promieniami i rozmowie z Lokim, możesz wykonać nową misję, całkiem niedaleko. Przepłyń przez wodę i dotrzyj na miejsce wierzchowcem.

Zobaczysz Konstruktora w małej dolinie przy monolicie (1).

srodki1

Podejdź do niego i porozmawiaj z nim. Potem poprosi cię, byś przyniósł mu cztery dzbany (2) z farbą. Uczyń to, tylko pamiętaj, by nimi nie rzucać, a stawiać na ziemi obok Konstruktora.

Gdy przyniesiesz cztery dzbany, tajemniczy budowlaniec poleci, byś stanął na kolumnie (3).

srodki2

Zrób to i poczekaj moment. Aktywuje się tarcza ochronna. Teraz pora ją przetestować. Ruszaj więc do lasu, a nieopodal powinni być wrogowie (4). Strzel w jednego z nich, przyciągnij ich uwagę. Kiedy zaczną cię gonić, idź za tarczę, a zobaczysz, jak giną (5) próbując iść za tobą.

srodki3

Potem niestety coś się zepsuje i tarcza straci moc. Wrogowie z Jotunheimu zaczną was atakować. Musisz przetrwać atak do momentu, aż Konstruktor naprawi tarczę. Gdy zaczną się kłopoty i będziesz miał trudności, po prostu skup się na unikaniu i uciekaniu - nie musisz pokonać wszystkich.

Po ataku i aktywacji tarczy na nowo Eivor porozmawia z Konstruktorem. Podczas dialogu możesz wybrać dowolną opcję, te wybory na razie się nie liczą. Dopiero twoje słowa w późniejszych misjach, bezpośrednio do Freji, będą mieć jakieś znaczenie.

Zanim udasz się w okolice pałacu, radzimy odblokować punkt synchronizacji na pobliskiej górze.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Przyjęcie do rodziny: narada i walka z wilkiem

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Obiecująca wyprawa: studnia Urd, zagadka z promieniami

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami