Assassin's Creed Valhalla - Przyjęcie do rodziny: narada i walka z wilkiem

Jak zabić wilka.

Po misji Środki obrony pora przenieść się w okolice pałacu Asgardu - skorzystaj z szybkiej podróży, a potem zeskocz w dół i udaj się do oznaczonego celu. Zbliżając się, zobaczysz klatkę z wilkiem (1).

przyjecie1

Kiedy podejdziesz do Tyra, rozpocznie się scenka. Po niej musicie podejść parę metrów, by porozmawiać z Freją i Thorem. Zacznie się dłuższa rozmowa, w której opowiesz o umowie z Konstruktorem. Tutaj twoje wypowiedzi nie mają żadnych długofalowych skutków - możesz jednak zapewniać, że nie oddałeś Freji lekką ręką.

Po chwili scenka się zakończy i będziesz musiał gonić wielkiego wilka, który ucieknie z klatki. Pościg jest oskryptowany i wilka nie da się złapać. Musisz dotrzeć za nim na arenę, gdzie rozpocznie się walka.

Jak każdy wróg, tak i wilk ma czułe punkty (2). Ten ma do wykorzystania trzy. Każde trafienie osłabi go chwilowo i da ci szansę na wyprowadzanie ciosów.

przyjecie2

Jeśli zabraknie ci strzał, pobiegaj dookoła areny, a zbierzesz zapasowe strzały leżące gdzieniegdzie.

Kiedy wilk zaczyna zakopywać się pod ziemię (3), poczekaj moment i wykonaj unik, gdy zbliży się do ciebie pod ziemią, by nie mógł na ciebie wyskoczyć.

przyjecie3

Kiedy wilk zawyje, po chwili zacznie w ciebie rzucać kamieniami (4). Uważaj i unikaj ich, by nie wytrąciły cię z równowagi.

przyjecie4

W końcu, gdy zadasz wilkowi odpowiednio dużo obrażeń - pamiętaj też o korzystaniu ze zdolności specjalnych, gdy jest to możliwe - zacznie się scenka. Nie możesz dobić wilka, bo pojawi się Loki i rzuci na sprawę zwierzaka nowe światło. Misja zakończy się.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Budowanie więzi: Ivaldi

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Środki obrony: tarcza Konstruktora

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami