Assassin's Creed Valhalla - ołtarz ofiarny: Grantebridgescire (Anglia)

Gdzie znaleźć ołtarz ofiarny w Grantebridgescire, składanie ryb w ofierze. 

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz lokalizację ołtarza ofiarnego ukrytego w angielskim regionie Grantebridgescire. Nie zabrakło także informacji dotyczącej ofiary, która musisz tam złożyć.

Ołtarz ofiarny znajdziesz w północnej części regionu (1), na południe od twojej własnej osady, Kruczej Przystani. Ołtarz (2) ciężko jest przegapić, gdyż znajduje się na szczycie jednej z gór.

108

Gdy zbliżysz się do niego i spróbujesz złożyć ofiarę, dowiesz się, że konieczne jest poświęcenie 10 Głowaczy. Są to ryby, które złowić możesz w okolicznych zbiornikach wodnych, na przykład jeziorze (3) zlokalizowanym na północ. Wystarczy tylko wyciągnąć Linkę wędkarską i zarzucić ją na wodę, a następnie odczekać krótką chwilę, aż ryba złapie.

109

Jeśli będziesz miał szczęście, złowisz akurat głowacza (4). Teraz tylko musisz złapać w ten sposób 10 tego typu ryb i będziesz mógł udać się do ołtarza ofiarnego, by dokończyć tę aktywność. Więcej na temat łowienia ryb znajdziesz w rozdziale łowienie ryb, wędkowanie, chata rybaka.

110

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ołtarze ofiarne

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami