Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Ledecestrescire (Anglia)

Lokalizacje ładunków z surowcami w angielskim regionie Ledecestrescire.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację wszystkich ładunków zawierających surowce, które odnajdziesz w angielskim regionie Ledecestrescire. Do zebrania jest tutaj łącznie 5 tego typu znajdziek.

Uwaga - pamiętaj, że ładunki możesz zebrać tylko podczas szturmu na klasztor. Szturm aktywować możesz podpływając do miejsca za pomocą łodzi.

Ładunek #1

Pierwszy ładunek znajdziesz w Klasztorze Alcestre (1), w południowej części regionu. Skrzynia z surowcami ukryta jest wewnątrz kościoła (2).

101

Ładunek #2

Drugi ładunek z surowcami znajdziesz w tym samym miejscu co poprzedni. Wybiegnij z kościoła za pomocą wschodniego wyjścia i skieruj się do płonącego budynku (3). Rozwal drewnianą blokadę, wbiegnij do środka i zbierz skarb z sarkofagu (4) za ołtarzem.

102

Ładunek #3

Trzeci w kolejności ładunek skryty jest w Klasztorze Sudwella (5). Na miejscu znajdziesz płonący budynek przypominający koszary. Spoglądając z ulicy zauważysz w środku sarkofag z surowcami (6).

103

Ładunek #4

Przedostatni w tym regionie ładunek również znajduje się w Klasztorze Sudwella. Wybiegnij z budynku, w którym był ładunek #3 i od wejścia odbij w prawo, na wschód. W oddali ujrzysz wysokie drzewo (7).

104

Obiegnij je z drugiej strony, by trafić na wejście zablokowane ścianą do zniszczenia. Strzel z łuku w znajdujący się obok dzban z olejem (8), by otworzyć przejście.

105

Zbiegnij po schodach na dół, a na końcu korytarza znajdziesz ładunek (9) do zebrania.

106

Ładunek #5

Piąty i ostatni ładunek w tym regionie także znajduje się w obrębie Klasztoru Sudwella. Wybiegnij z podziemi i udaj się do kościoła (10) zlokalizowanego na północ. Wybij obstawę, wbiegnij do kościoła i odbij w lewo - na końcu pomieszczenia będzie ostatni sarkofag (11) do otwarcia.

107

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami