Assassin's Creed Valhalla - Królotwórca: Oswald i problemy z Ruedem

Zawiązywanie nowego sojuszu.

Po obronie Kruczej Przystani w misji nieproszeni goście udaj się do Randvi, by rozpocząć nowy wątek regionalny. Masz do wyboru trzy regiony, ale polecamy udać się do Wschodniej Anglii - bo tam właśnie zmierzysz się z klanem, który was napadł.

Wybierz region z mapy i udaj się do Northwic (1).

krolo1

Na miejscu musisz wejść do sali biesiadnej (2). Wystarczy, że w środku podejdziesz do śpiącego przy stole (3) człowieka, a rozpocznie się scenka.

krolo2

Wybory podczas rozmowy nie mają tu znaczenia, podobnie zresztą jak wszystkie w tej misji. Po scence udaj się za bramę miasta (4), a tam spotkasz króla (a raczej kandydata na króla) Oswalda.

krolo3

Oswald poprosi, byś się z nim przejechał. Wskakuj więc na wierzchowca i dotrzymuj mu towarzystwa, aż zobaczycie przed sobą biały dym (5) przy domostwach. Jest tam kilku wrogów z klanu Rueda, których musisz zabić.

krolo4

Wśród przeciwników są sami zwykli wojownicy, więc po prostu wpadnij do gospodarstwa i szybko się z nimi rozpraw. Następnie wracaj do Oswalda, który zaczekał na ciebie przy ścieżce (6).

krolo5

W rozmowie przyjmij zaproszenie na wieczerzę i udaj się na północ, do Elmenham (7).

Musisz podejść do sali biesiadnej (8), ale musi to być wieczór. Jeśli jest za wcześnie, zajmij się innymi aktywnościami, eksploracją, lub po prostu przewiń upływ czasu wybierając medytację z menu podręcznego.

krolo6

Podczas biesiady, po scence musisz pokonać w walce wręcz dwóch wikingów. Często stosują ataki nie do zablokowania, oznaczane czerwoną aurą (9), więc uważaj i dokładnie wykonuj uniki.

krolo7

Po każdym uniku kontruj dwoma lekkimi ciosami. W ten sposób w końcu bez problemu pokonasz obydwu rywali. Zacznie się dalszy ciąg scenki, po której porozmawiasz z Oswaldem i udasz się na spoczynek. Rozpocznie się kolejna misja.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Na miarę wikinga: trening z Oswaldem, plądrowanie

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Nieproszeni goście: obrona Kruczej Przystani

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami