Pistolet maszynowy zawstydza snajperki i dominuje w CoD Black Ops: Cold War

Mocarne MP5.

  • Gracze krytykują balans broni w nowym Call of Duty z powodu potężnego MP5
  • Pistolet maszynowy jest lepszy od karabinów snajperskich na dużych dystansach

Każda odsłona Call of Duty miewa w okresie premiery problemy z balansem broni. Nie inaczej jest w przypadku Black Ops: Cold War. Gracze zwracają uwagę, że pistolet maszynowy MP5 jest zdecydowanie zbyt skuteczny.

Lekka, poręczna broń okazuje się w wielu sytuacjach najlepsza - nawet w sytuacjach, w których skuteczniejsze powinny w teorii być inne rodzaje uzbrojenia. MP5 dominuje w większości meczów online, niezależnie od rozmiaru map.

Sytuację dobrze obrazuje poniższe wideo.

Na forum Reddit powstało już wiele wątków, w których użytkownicy skarżą się na moc pistoletu maszynowego, albo po prostu żartują z nieprzemyślanego projektu broni. Wielu zwraca uwagę, że deweloperzy nie zoptymalizowali przede wszystkim wartości obniżania obrażeń w zależności od dystansu przebytego przez kule.

cod_black_ops_cold_war_potezny_mp5_s
Nie zabrakło memów, rzecz jasna

W połączeniu z niezwykłą szybkostrzelnością MP5, broń ta stała się ulubionym wyposażeniem wielu graczy, zarówno na duże odległości, jak i w ciasnych lokacjach. Sytuacja przywodzi na myśl zamieszanie ze strzelbą 725 z ubiegłorocznego Modern Warfare.

Deweloperzy zaznaczają, że wszystkie elementy gry będą balansowane wraz z kolejnymi aktualizacjami - w tym także siła broni.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami