COD Black Ops Cold War - Złamana szczęka: Wietnam, helikopter

Wracamy do misji z przeszłości.

Kolejna misja fabularna w Call of Duty: Black Ops Cold War, która rozpocznie się automatycznie po naradzie w Kryjówce CIA E9, w trakcie której tworzyliśmy nową tożsamość bohatera i wraz z agentami omawialiśmy cele następnego zadania.

015

Zacznij podążać za Adlerem - po drodze możesz uzupełnić amunicję lub wybrać inny karabin. Udaj się z agentem do śmigłowca i wejdź na jego pokład. Po chwili dolecicie nad wrogą bazę, gdzie zacznij ostrzeliwać rywali (1). W pierwszej kolejności eliminuj żołnierzy z wyrzutniami rakiet, którzy stanowią największe zagrożenie dla śmigłowca.

016

Po oczyszczeniu terenu i wylądowaniu zacznij rozprawiać się z przeciwnikami i przedzierać się przez wioskę (2). Do celu możesz kierować się różnymi drogami - ulicą lub przechodząc przez budynki.

017

W pewnej chwili dotrzesz do placu (3) z dużą ilością wrogów - rozpraw się z nimi przy wsparciu śmigłowca.

018

Przejdź do budynku po drugiej stronie i zacznij oczyszczać go z rywali. W końcu dotrzesz na taras prowadzący do czerwonych drzwi (4).

019

Przejdź przez nie, oczyść pomieszczenie z rywali i podnieś dokumenty (5) leżące na stole z lewej strony.

Przelot śmigłowcem

Po zabraniu dokumentów przebij się przez budynek i skieruj się w stronę śmigłowca, który wyląduje na ziemi.

020

Wejdź na jego pokład, a już po chwili przejmiesz stery. Skorzystaj z informacji (6), która się wyświetli, aby poznać sposób prowadzenia maszyny.

021

Zacznij lecieć wzdłuż rzeki ostrzeliwując po drodze wrogie posterunki (7). Pamiętaj, aby nie podlatywać zbyt nisko, żeby nie narazić się na ostrzał.

022

W pewnej chwili na niebie pojawi się wrogi śmigłowiec (8). W trakcie walki z nim staraj się pozostawać w ruchu i ostrzeliwuj go zarówno z działek, jak i rakiet.

023

Kontynuuj przelot w kierunku bazy Ripcord, eliminując kolejne posterunki oraz konwoje. Po dotarciu na miejsce okaże się, że baza jest atakowana, dlatego będziesz musiał rozprawiać się z kolejnymi celami (9) wskazywanymi przez znaczniki.

024

Po odparciu ataku wyląduj w bazie i poczekaj, aż żołnierze wniosą na pokład ładunek atomowy. W tym momencie rozpocznie się scenka po której śmigłowiec spadnie na ziemię. Chwyć za karabin i zacznij rozprawiać się z nadbiegającymi rywalami (10).

025

Po opuszczeniu maszyny i rzucie granatu sygnalizacyjnego (11) ukryj się za osłoną i odpieraj kolejne fale przeciwników (12), aż nie upora się z nimi lotnictwo. Po nalocie zadanie się zakończy.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Cegła w murze, cz. 1: Kraus, kontakt CIA

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Kryjówka CIA E9: tablica

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami