COD Black Ops Cold War - ukrywanie ciał

Gdzie i jak chować zwłoki wrogów.

W poprzedniej części naszego poradnika do Call of Duty: Black Ops Cold War opisaliśmy jak się skradać oraz po cichu eliminować przeciwników. W niektórych misjach samo ciche pozbycie się rywali, to nie wszystko. Aby nie wywołać alarmu należy jeszcze ukryć ciało, żeby nie wykrył ich żaden inny strażnik.

cialo1

Zatem w jaki sposób chować ciała? Po wyeliminowaniu rywala wystarczy podejść do ciała - pojawi się klawisz (1) odpowiedzialny za jego podniesienie. Po jego wciśnięciu bohater weźmie go na plecy, co spowoduje wolniejsze przemieszczanie się.

cialo2

Kolejnym celem będzie znalezienie miejsca, gdzie można ukryć ciało. Najczęściej są to różnego rodzaju szafy (2), ale dobrze nada się do tego też np. kanapa. Należy podejść z ciałem do takiego miejsca i wcisnąć klawisz (3) odpowiedzialny za ukrycie ciała. Kiedy to zrobisz inni strażnicy już go nie znajdą i nie będą mieli powodu do wszczynania alarmu.

Następnie: COD Black Ops Cold War - walka wręcz i żywa tarcza

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - skradanie i ciche zabijanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami