COD Black Ops Cold War - tablica dowodów, misje poboczne

Nowe element w kampanii.

Chociaż kampania fabularna w Call of Duty: Black Ops Cold War, podobnie jak w poprzednich częściach, ma charakter liniowy, to autorzy wprowadzili pewne odstępstwa od tej zasady. Chodzi mianowicie o dwie misje poboczne, które są do wykonania opcjonalne.

tablica1

Zadania stają się dostępne w trakcie pobytu w kryjówce CIA E9, po zakończeniu misji głównej o nazwie Złamana szczęka. Aby skorzystać z tablicy (1) należy do niej podejść i wejść z nią w interakcję.

tablica2

Zostaną na niej wyświetlone dostępne misje (2) i to zarówno te, które przeszliśmy, jak i nowe. Po ukończeniu misji Złamana szczęka na tablicy, oprócz nowej misji głównej, czyli Cegła w murze (3) pojawią się też dwa zadania poboczne. Chodzi o Operację Chaos (4) oraz Operację Czerwony cyrk (5).

tablica3

Obydwie są związane z małymi zagadkami i nie warto zabierać się za ich przechodzenie od razu. Wszystko dlatego, że do rozwiązania łamigłówek niezbędne będą dowody (6).

tablica4

Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na ekran z listą znalezionych dowodów (7). Te znajdujesz wypełniając misje fabularne. Należy mieć na uwadze, że dowody mogą pojawiać się w różnych miejscach.

W przypadku Operacji Chaos dowody są do znalezienia w następujących zadaniach:

  • Ślepa uliczka - podczas przesłuchania Qasima (nie zrzucaj go z budynku).
  • Cegła w murze - na jednym ze stołów w piwnicy, gdzie jest przetrzymywany informator Richter.
  • Niewygodna prawda - sfotografowanie jednej z 6 map, które znajdziesz w trakcie misji (za każdym przejściem dowód może być w innej mapie).

W przypadku Operacji Czerwony cyrk dowody są w misjach:

  • Cegła w murze - w sypialni mieszkania Krausa, która znajduje się na piętrze z prawej strony. Dowód jest w szufladzie obok łóżka.
  • Echa Zimnej Wojny - dowód możesz znaleźć w budynku z radarem na dachu (leży na jednym ze stołów). Jeśli go tam nie ma, to kontynuuj misję, aż spotkasz się z Woodsem i dotrzesz do pomieszczenia, z którego widać wykop. Kaseta będzie leżeć na stole z prawej strony.
  • Desperackie środki - dowód w postaci zegarka może znajdować się na biurku w pokoju rekrutacyjnym lub na jednym z środkowych biurek w serwerowni.

Następnie: COD Black Ops Cold War - dowody do misji pobocznych

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - jakie umiejętności wybrać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami