COD Black Ops Cold War - Ślepa uliczka: Adler, Qasim Javadi

Pierwsza misja w kampanii fabularnej.

Jest to pierwsza misja fabularna w grze Call of Duty: Black Ops Cold War. Zaczynasz w barze, gdzie dochodzi do spotkania agentów mających wypełnić zadanie, polegające na dotarciu do Qasima Javadiego. Po rozmowie przy stoliku zacznij iść za Adlerem.

001

Po opuszczeniu baru podejdź do bagażniku auta i podnieś jeden z karabinów (1), z którym będziesz kontynuował misję.

002

Podążaj za Adlerem, aż dotrzecie na teren posesji. Podejdź wtedy do drzwi tarasowych i ostrzelaj zza nich przeciwników (2) w środku.

003

Wejdź do domu, rozpraw się z przeciwnikami i udaj się w stronę schodów prowadzących na górę. Wbiegnij do pokoju i przez okno wyjdź na dach. Przed sobą zobaczysz uciekającego Qasima (3) - nie strzelaj do niego, ponieważ musisz go dopaść żywego.

004

Uważaj, bo kiedy tylko wyjdziesz na dach zostaniesz zaatakowany przez przeciwnika. Wciśnij wtedy klawisz odpowiadający za walkę wręcz (4), aby szybko go wyeliminować. Następnie ostrzelaj przeciwników z przodu.

005

Biegnij przez dach eliminując kolejnych rywali, po czym skręć w prawo i przebiegnij na dach drugiego budynku (5).

006

Kontynuuj pościg za Javadim rozprawiając się z wrogami. W pewnej chwili trafisz na dach, z którego zaczniesz się ześlizgiwać. Na końcu bohater wykona skok, a czas spowolni umożliwiając rozprawienie się z rywalami (6) na dole.

007

Kiedy się z nimi rozprawisz Adler uderzy Qasima. Podejdź do niego i rozpocznij rozmowę (7). Po zdobyciu ważnych informacji (wybieraj pierwsze warianty w dialogu) zdecyduj o losie Javadiego wybierając odpowiednią opcję dialogową - możesz go wypuścić, zrzucić lub schwytać.

Uwaga - w trakcie przesłuchania zdobędziesz jeden z dowodów związanych z zadaniem dodatkowym o nazwie Operacja Chaos.

Operacja w Turcji, samochód z ładunkiem

Po zdobyciu ważnych informacji agenci zostaną przeniesieni do Turcji, gdzie zadanie będzie kontynuowane.

008

Rusz przed siebie, aż dotrzesz z zespołem do miejsca, z którego widać lotnisko. Wyjmij lornetkę (8) i zacznij się rozglądać. W pewnej chwili pojawi się samochód, z którego wysiądzie poszukiwany Arash.

009

Kiedy wejdzie na platformę samolotu zmień lornetkę na karabin snajperski i wyceluj w Arasha (9), po czym pociągnij za spust.

010

Niestety strzał będzie niecelny, a cała akcja wywoła alarm. Szybko przebij się przez grupę przeciwników do stojącego na płycie lotniska samochodu. Wsiądź do niego z agentami i zacznij pościg za samolotem. Po drodze ostrzeliwuj rywali - możesz celować w same pojazdy, aby wysadzać je w powietrze (10).

011

W pewnej chwili obejmiesz kontrolę nad małym samochodem z ładunkiem wybuchowym. Omijaj wrogie pojazdy i kieruj się w stronę startującego samolotu. Wjedź pod jego kadłub i zdetonuj ładunek wybuchowy (11), co spowoduje włączenie animacji kończącej misję.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Kryjówka CIA E9: tablica

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami