COD Black Ops Cold War - skradanie i ciche zabijanie

Działanie w ukryciu.

Chociaż podstawą rozgrywki w Call of Duty: Black Ops Cold War jest prowadzenie pojedynków strzeleckich oraz branie udział w otwartych walkach, to podczas kampanii spotkamy się też z miejscami, gdzie dobrze zachować ciszę.

skradanie1

W takich przypadkach najlepiej sprawdzi się skradanie. W ten sposób będziesz poruszał się wolniej, ale rywale nie będą słyszeć bohatera. W takich przypadkach możesz łatwo sprawdzić poziom czujności rywali. Jeśli zauważą ukrywającego się bohatera, to nad ich głową pojawi się pusta, biała tarcza (1).

skradanie2

Jeśli się nie ukryjesz, to tarcza zacznie się stopniowo zapełniać (2), co będzie znaczyło, że rywale zaczynają dostrzegać ukrywającego się bohatera.

skradanie3

Jeśli nie zdążysz się ukryć, to znacznik zrobi się czerwony (3) - spowoduje to zaalarmowanie przeciwnika i podjęcie przez niego walki. Jeśli nie chcemy zwracać na siebie uwagi, to należy pozostawać w ukryciu i nie rzucać się wrogom w oczy, tak żeby nie byli w stanie podnieść alarmu.

skradanie4

Jeśli zależy nam na zachowaniu ciszy, to korzystając ze skradania się najlepiej podchodzić przeciwników od tyłu i eliminować ich (4) po cichu. Druga możliwość, to korzystanie z broni z tłumikiem, które są na wyposażeniu w niektórych misjach. Może to być na przykład pistolet lub karabin snajperski.

Następnie: COD Black Ops Cold War - ukrywanie ciał

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - zdobywanie amunicji i zmiana broni

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami