COD Black Ops Cold War - Ostateczne odliczanie: zakończenie 1

Finalna misja w kampanii fabularnej.

Jest to ostatnia misja fabularna w Call of Duty: Black Ops Cold War, która staje się dostępna po ukończeniu zadania o nazwie Kryzys tożsamości. Bieżące zadanie rozpocznie się tylko wtedy, jeśli wyjawiłeś agentom prawdę i powiedziałeś, że radziecka baza znajduje się w Monastyrze Sołowieckim.

138

Po chwili rozpocznie się właściwa część misji. Na początku ostrzeliwuj wrogie wieżyczki (1), wykorzystując granatnik.

139

Po opuszczeniu pojazdu rozpraw się z przeciwnikami na placu (2) i zacznij kierować się w stronę pierwszego działa przeciwlotniczego (3). Kiedy się do niego zbliżysz podłóż ładunek wybuchowy i oddal się.

140

Po eksplozji skieruj się w stronę kościoła. Zejdź do podziemi, rozprawiając się z przeciwnikami. W pewnej chwili pojawi się opancerzony rywal, któremu celuj w głowę (4). W ten sposób będziesz go chwilowo ogłuszał, a kiedy spadnie mu hełm, dobij go ostatnim strzałem.

141

Ruszaj dalej, aż do kolejnego placu z przeciwnikami (5). Uważaj zwłaszcza na strzelca na podwyższeniu na wprost, którego postaraj się wyeliminować w pierwszej kolejności. Jeśli chcesz, to możesz udać się za okrągły budynek (6) z lewej, gdzie znajdziesz miniguna.

142

Po chwili rozpocznie się odliczanie (7). Musisz się teraz spieszyć, aby jak najszybciej przedrzeć się do drugiego działa przeciwlotniczego (8). Podłóż pod nie ładunek wybuchowy i oddal się - po chwili dojdzie do eksplozji i zakończenia misji.

143

Po jej ukończeniu włączy się scenka z zakończeniem uwzględniającym wybory dokonane w trakcie kampanii. Na sam koniec będzie miało miejsce jeszcze jedno, dość zaskakujące spotkanie z Adlerem (9).

Następnie: COD Black Ops Cold War - Z prochu powstałeś: zakończenie 2

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Kryzys tożsamości: wybór zakończenia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami