COD Black Ops Cold War - Operacja Chaos: Aldrich, dyskietka

Misja poboczna, w której musimy dotrzeć do wrogiego agenta.

Jest to zadanie dodatkowe, które staje się dostępne po ukończeniu misji głównej o nazwie Złamana szczęka. Jeśli chcesz jednak wypełnić tę misję w pełni, to nie przystępuj do niej od razu. Zamiast tego zbierz wszystkie dowody, które pozwolą rozszyfrować dyskietkę (czyli po misji Niewygodna prawda, gdzie odnajdujesz ostatni z trzech dowodów). W innym przypadku stracisz taką szansę, przez co nie wejdziesz w posiadanie danych pozwalających rozpracować całą siatką wrogich agentów.

Więcej na temat lokalizacji dowodów w misjach pobocznych oraz rozszyfrowania dyskietki znajdziesz w innych działach poradnika. Na tej stronie skupiamy się na samym opisie zadania i rozprawienia się z Aldrichem.

149

W celu rozpoczęcia bieżącej misji udaj się do tablicy dowodów podczas pobytu w kryjówce i wybierz odpowiednie zadanie (1).

150

Po chwili wyruszysz śmigłowcem na misję. Po wylądowaniu rozpraw się z przeciwnikami na ulicy i zacznij się przedzierać w stronę stacji benzynowej (2), którą oczyść z nieprzyjaciół.

151

Po oczyszczeniu terenu kieruj się w stronę motelu (3) na wzgórzu. Cały czas korzystaj z pobliskich osłon, ponieważ przeciwników będzie bardzo dużo. Zwracaj uwagę zwłaszcza na tych, którzy ostrzeliwują bohatera ze wzniesień.

152

Kiedy rozprawisz się z rywalami wejdź po schodach na piętro i skieruj się do zaznaczonych drzwi (4).

153

Po wejściu do środka czas spowolni, dając możliwość rozprawienia się z żołnierzami (5) oraz samych Robertem Aldrichem (6).

154

Kiedy wszyscy padną podejdź do zwłok Aldricha (7), wyjmij aparat (8) i zrób zdjęcie twarzy zabitego.

155

Następnie opuść pomieszczenie i przygotuj się na odparcie kolejnej fali przeciwników. Dobrze jest ostrzelać pojazd na podjeździe, doprowadzając do jego detonacji (9), co nieco ułatwi walkę.

156

Opuść teren motelu i zacznij kierować się w stronę stacji benzynowej, stale zmagając się z rywalami. Po dotarciu na miejsce skorzystaj z drabiny (10), żeby wejść na dach budynku, gdzie przejdź na pokład śmigłowca. W ten sposób ukończysz zadanie.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Operacja Czerwony cyrk: podejrzani

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Z prochu powstałeś: zakończenie 2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami