COD Black Ops Cold War - Koniec zabawy: zdobycie danych na Kubie

Jedna z ostatnich misji w kampanii fabularnej.

Jedna z ostatnich misji fabularnych w Call of Duty: Black Ops Cold War, która staje się dostępna po zakończeniu narady w zadaniu Odprawa Kuba. Podczas nowego zadania wraz z innymi agentami przenosimy się do kraju Fidela Castro.

117

Przejdź przez kościół, za którym znajduje się uliczka, gdzie trwa walka. Skręć w prawo i przy pomocy karabinu snajperskiego zacznij eliminować przeciwników. Zwróć uwagę zwłaszcza na strzelców (1) w oknach i na dachu.

118

Wyeliminuj też żołnierzy obsługujących karabin maszynowy (2) przy wejściu do budynku. Po oczyszczeniu przedpola wejdź do środka i przebijaj się przez kolejne pomieszczenia.

119

W końcu dotrzesz do ogrodu, gdzie uważaj na miny (3) - możesz je ostrzelać na przykład z pistoletu. Skieruj się do wejścia (4) po drugiej stronie placu.

120

Oczyszczaj kolejne pomieszczenia, aż dotrzesz do komputera (5). Wejdź z nim w interakcję i zacznij przełączać kamery. W pewnej chwili zobaczysz, jak mężczyzna z pistoletem rozprawia się z naukowcami i strzela do kamery.

121

Wyrusz za agentami, aż do zamkniętej kraty, gdzie podłóż ładunek wybuchowy (6). Po eksplozji ponownie będziesz musiał oczyścić kilka lokacji z przeciwnikami.

122

W końcu dotrzesz do pomieszczenia, gdzie znajdziesz dyskietkę (7) z ważnymi danymi. Podnieś ją i skieruj się dalej, aż dotrzesz do umierającego naukowca. Po jego śmierci ruszaj z agentami dalej.

123

W pewnej chwili będziesz mijał karabin maszynowy z lewej. Skorzystaj z niego, aby pozbyć się żołnierzy (8) na dole.

124

Ruszaj dalej, aż dotrzesz do okna, przez które dostań się na rusztowanie (9). Zacznij się po nim wspinać. Po chwili dotrzesz na dach, gdzie zacznij odpierać wrogie ataki.

125

W pewnym momencie pojawi się możliwość skorzystania ze wsparcia AC-130. Wciśnij klawisz, który pojawi się na ekranie, po czym namierzaj przeciwników (10) i ostrzeliwuj ich z góry.

126

Po powrocie na ziemię odpieraj jeszcze przez chwilę wrogie ataki, po czym podejdź do liny, czyli skyhooka (11) i przypnij się do niego.

127

Kiedy rozpocznie się ewakuacja będziesz musiał jeszcze zdecydować kogo z agentów uratujesz - Lazara (12) czy Helen Park (13). Po dokonaniu wyboru zadanie się zakończy.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Przełom: czerwone drzwi, Adler

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Odprawa Kuba: ostatnia narada

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami