COD Black Ops Cold War - Echa Zimnej Wojny, cz.2: serwer

Wykradamy komputer z danymi z radzieckiej bazy.

Na stronie znajdziesz drugą część opisu misji fabularnej o nazwie Echa Zimnej Wojny w grze Call of Duty: Black Ops Cold War, która rozgrywa się w Jamantau. W części pierwszej główny bohater stracił broń i po jej odzyskaniu wyruszył na poszukiwanie drugiego agenta, czyli Woodsa. Teraz czas na wypełnienie głównego celu misji.

083

Po dołączeniu do Woodsa wyrusz za nim. Po chwili dotrzecie do lokacji, z którego zobaczycie przed sobą wykop (1). Użyj lornetki z lewej, żeby dokładnie przyjrzeć się wykopowi oraz przeciwnikom, którzy się w nim znajdują.

Uwaga - jeśli wcześniej nie znalazłeś kasety, czyli dowodu związanego z misją poboczną Czerwony cyrk, to może ona leżeć na stole z prawej strony pomieszczenia.

084

Po zbadaniu terenu zacznij biec za Woodsem. Skorzystaj z liny, żeby dostać się na dół. Załatw żołnierzy, po czym skieruj się w stronę wykopu i zacznij eliminować przeciwników (2). W walce otrzymasz pomoc w postaci ostrzału prowadzonego ze śmigłowca.

085

Po oczyszczeniu terenu udaj się do wejścia do podziemi i oczyść tunel (3) z kolejnej grupy oponentów.

086

Wejdź na górę po drabinie i po rozprawieniu się z kolejnymi rywalami skieruj się w lewo. Oczyść teren z kolejnych nieprzyjaciół (4), po czym skieruj się w stronę przepaści i przejedź na drugą stronę po linie.

087

W trakcie jazdy ostrzelaj przeciwników (5), którzy się pojawią. Następnie kontynuuj podróż, aż do kolejnych zabudowań, gdzie bohater zacznie jechać w dół, a na koniec zrzuci wrogiego żołnierza do dziury.

088

Teraz trzeba będzie samemu dostać się na dół. Udaj się w lewo (6) i zlokalizuj zejście prowadzące piętro niżej. Następnie podejdź do liny, po której zjedź niżej.

089

Kiedy dotrzesz na dół zacznij ostrzeliwać wrogów (7), którzy przebywają na serwerze oraz wokół niego. Kiedy droga będzie wolna wskocz na serwer i podwiąż do niego linę.

090

Po chwili śmigłowiec zacznie wyciągać serwer oraz agentów w górę. Ukryj się za jednym z boków serwera, który zapewnia osłoną i zacznij ostrzeliwać przeciwników (8). Rywali będzie sporo, dlatego trzeba eliminować ich szybko. Dużym ułatwieniem może być ostrzeliwanie czerwonych, wybuchowych beczek. W końcu helikopter wyciągnie serwer, co zakończy misję.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Desperackie środki, cz.1: mapa, kamery, agent

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Echa Zimnej Wojny, cz.1: baza, klucz do skrzynki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami