COD Black Ops Cold War - Echa Zimnej Wojny, cz.1: baza, klucz do skrzynki

Misja w kampanii rozgrywająca się w Jamantau.

Kolejna misja fabularna w Call of Duty: Black Ops Cold War, która rozgrywa się w Jamantau i stanie się dostępna po ukończeniu poprzedniego zadania głównego o nazwie Niewygodna prawda. W trakcie jego wykonywania docieraliśmy do radzieckiej bazy i wykradaliśmy z komputera ważne dane.

069

Nowe zadanie ponownie wykonujesz z agentem Woodsem. Podążaj za nim cały czas, aż dotrzecie do pierwszych przeciwników (1). Wybierz jednego ze strażników i wyeliminuj go celnym strzałem ze snajperki.

070

Ruszajcie dalej, aż do kolejnej grupy rywali, którymi się zajmijcie. Następnie podejdź do liny i przy pomocy karabinu snajperskiego rozpraw się z przeciwnikami (2) po drugiej stronie przepaści. Następnie skorzystaj z tyrolki (3), żeby zjechać na dół.

071

Wyrusz wzdłuż ścieżki. Po chwili zobaczysz wrogi budynek - zanim się do niego zbliżysz wyeliminuj z dystansu czterech przeciwników (4), którzy pilnują wejścia.

072

Wejdź do środka - na stole z prawej możesz znaleźć dowód związany z misją poboczną Czerwony cyrk (jeśli kasety nie ma, to znajdziesz ją w dalszej części misji). Przejdź przez pomieszczenie i skieruj się w stronę mostku na zewnątrz. Skręć w prawo, przeskocz przez dziurę (5) i ruszaj do przodu. Kontynuuj, aż dotrzesz do pomieszczenia, do którego wejdzie patrol. Ukryj się za osłoną i wykończ rywali.

073

Przejdź dalej i skieruj się w stronę następnej liny. Przy pomocy karabinu snajperskiego rozpraw się z rywalami (6) po drugiej stronie, a potem użyj tyrolki, żeby dostać się na platformę po drugiej stronie.

Dołączenie do Woodsa, odnalezienie klucza do skrzynki

W trakcie zjazdu bohater niestety spadnie tracąc przy tym broń. Rusz przed siebie i wejdź do tunelu z prawej.

074

Kontynuuj jedyną możliwą drogą, aż dotrzesz do drzwi, które otwórz. Idąc dalej dotrzesz do zamarzniętych zwłok oraz uchylonych drzwi (7) z prawej strony.

075

Wejdź do korytarza i kontynuuj, aż zobaczysz przed sobą żołnierzy (8). Po cichu przejdź wtedy do pomieszczenia (9) z prawej i poczekaj, aż rywale zaczną kierować się do wyjścia. Wyrusz po cichu za ostatnim i rozpraw się z nim przy pomocy noża. Możesz w ten sposób załatwiać kolejnych lub podnieść broń palną i dokończyć przy jej pomocy.

076

Po oczyszczeniu terenu przejdź przez korytarz, na którym spotkałeś żołnierzy. Możesz wejść do pomieszczenia z lewej, gdzie na ścianie znajdziesz zamkniętą szafkę (10). Jeśli spróbujesz ją otworzyć okaże się, że jest wymagany klucz, co spowoduje rozpoczęcie celu opcjonalnego. Na razie nie przejmuj się nim, ponieważ klucz znajdziesz w dalszej części zadania.

077

Ruszaj dalej, aż do miejsca, gdzie na podłodze znajdziesz pokrowiec z łukiem sportowym. Przy jego pomocy będziesz mógł po cichu wyczyścić sąsiednie pomieszczenie. Po załatwieniu rywali ruszaj dalej, aż do okrągłego pokoju, gdzie załatw strażników (11).

078

Po jego oczyszczeniu możesz od razu skierować się do wyjścia lub odnaleźć klucz do skrzynki. Jeśli chcesz wypełnić cel opcjonalny do udaj się do korytarza (12).

079

Kontynuuj nim, aż dotrzesz do pomieszczenia z kluczem (13) leżącym na blacie. Weź go i cofnij się do zamkniętej skrzynki.

080

Przy okazji uważaj, bo w jej pobliżu pojawią się wrogowie. Otwórz skrzynkę i wyciągnij z niej Odkupiciela, czyli potężny rewolwer (14).

081

Wróć do okrągłego pomieszczenia i włam się do zamka w drzwiach (15), dzięki czemu odblokujesz dalsze przejście.

082

Kontynuuj jedyną możliwą drogą, aż dotrzesz do drabiny - na jej szczycie spotkasz poszukiwanego Woodsa (16).

Następnie: COD Black Ops Cold War - Echa Zimnej Wojny, cz.2: serwer

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Niewygodna prawda, cz. 2: zdobycie danych

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami