COD Black Ops Cold War - Desperackie środki, cz.3: skarbiec, ucieczka

Docieramy do danych i uciekamy z Łubianki.

Na bieżącej stronie znajdziesz opis trzeciej części misji Desperackie środki, która jest jednym z zadań głównych w kampanii Call of Duty: Black Ops Cold War. Po zdobyciu karty dostępu i załatwieniu lub zignorowaniu sprawy Czarkowa, czas wpuścić na Łubiankę amerykańskich agentów i dostać się do skarbca.

106

Skieruj się w stronę zejścia do więzienia, które znajduje się na południu. Po drodze pokaż strażnikowi kartę dostępu (1).

107

Zejdź na dół do pomieszczenia z piecem i skorzystaj z radia, żeby przywołać dwóch strażników. Następnie przestaw zasuwę (2), żeby otworzyć drzwi, za którymi czekają agenci. Po wejściu do środka i pojawieniu się wartowników odczekaj chwilę, po czym wyeliminuj ich i przebierz się w radzieckie mundury.

108

Zacznij podążać za Adlerem, przechodząc przez kolejne pomieszczenia. Wkrótce dotrzecie do punktu sprawdzania bagaży. Udaj się do drzwi (3), przy której pojawi się strażnika. W trakcie kontroli, w ostatniej chwili, agentów uratuje Belikow.

109

Ruszaj dalej i kontynuuj do windy, gdzie wciśnij przycisk. Po chwili pojawi się Zachajew (4). Jeśli nie chcesz mieć problemów, to wybierz następujące opcje dialogowe:

  • Dopiero przyjechaliśmy.
  • Komendant Sobol.

Wybranie innych możliwości, to powalenie Zachajewa lub wybór innej odpowiedzi, która spowoduje, że przeciwnik zaatakuje agentów. Jeśli będziesz wystarczająco szybki będziesz mógł go ogłuszyć - jeżeli nie zdążysz, to będziesz musiał zacząć fragment z windą od nowa.

110

Po zjechaniu na dół przygotuj broń i zacznij rozprawiać się z przeciwnikami, przedzierając się przez kolejne pomieszczenia. W pewnej chwili dotrzesz do pojemnika (5) z lewej, w którym podłóż gaz i kontynuuj drogę do skarbca przez korytarz.

111

Kiedy w końcu dotrzesz do drzwi skarbca włóż zdobytą kartę dostępu do mechanizmu (6) z prawej strony. W środku podbiegnij do komputera i zgraj dane na dyskietkę.

112

Kiedy skończysz skieruj się w lewo i weź ze skrzyni miny zbliżeniowe. Ukryj się za osłoną i gdy rywale wysadzą drzwi, to obrzucaj ich minami (możesz je również rzucić na ziemię, zanim rywale wejdą do środka), granatami oraz ostrzeliwuj wbiegających (7).

Po odparciu ataku wyrusz za Adlerem, eliminując wrogów w kolejnych pomieszczeniach. W jednym z nich będą panowały ciemności, więc zwracaj uwagę na latarki przeciwników, które ułatwią ich namierzenie.

113

W pewnej chwili dotrzecie do drzwi, za którymi znajduje się schwytany Belikow (8). Użyj nadajnika (9), żeby wypuścić gaz - kiedy rywale zaczną się dusić, przebiegnij przez drzwi i uratuj Belikowa zakładając mu maskę przeciwgazową.

114

Następnie ponownie wyrusz za Adlerem pozbywając się napotkanych wrogów. W końcu dojdziecie do korytarza, gdzie znajdziesz ciężki pancerz (10) - skorzystaj z niego.

115

Po chwili wyruszycie dalej, kierując się do wyjścia. Po drodze eliminuj duże grupy wrogów, korzystając z granatów i ciężkiego karabinu. Celem jest dotarcie do samochodu (11), do którego wejdź z Adlerem i Belikowem. Na koniec ostrzelaj goniących auto wrogów, a po chwili ucieczki zadanie się zakończy.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Odprawa Kuba: ostatnia narada

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Desperackie środki, cz.2: karta, Czarkow

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami