Assassin's Creed Valhalla - żółte punkty na wrogach: czym są

Złote podświetlenie.

Zastanawiasz się, czym są żółte punkty na ciałach przeciwników w Assassin's Creed Valhalla? To mechanizm związany z walką oraz wytrzymałością wrogów.

Żółte punkty pojawiają się na przeciwnikach podczas celowania z łuku i oznaczają wrażliwe miejsca.

assassins_creed_valhalla_zolte_punkty_1

Kiedy trafisz w taki punkt strzałą, natychmiast pozbawisz wroga jednego ze slotów wytrzymałości (pasek nad życiem), co w przypadku wrogów z jednym segmentem umożliwi natychmiastowe wykonanie ataku kończącego - wystarczy do nich podbiec i nacisnąć przycisk wyświetlony na ekranie.

Umiejscowienie wrażliwego miejsca jest inne dla różnych typów wrogów. Najczęściej znajdziesz je jednak na rękach i nogach.

Mechanizm jest szczególnie przydatny w walce z silniejszymi przeciwnikami, bo standardowe pozbawianie ich wytrzymałości wiąże się z walką w zwarciu i wykonywaniem parowania, a tym samym niebezpieczeństwem odniesienia dotkliwych ran.

Więcej porad:

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami