Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Ledecestrescire (Anglia)

Miejsca ukrycia uczonych ksiąg w angielskim regionie Ledecestrescire.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację wszystkich uczonych ksiąg w regionie Ledecestrescire. Do zebrania są tutaj łącznie cztery księgi z umiejętnościami - dwie dla ataków wręcz i dwie dla dystansowych.

Uczona księga #1 - Przesycie harpunem

Pierwsza uczona księga w tym regionie znajduje się w zachodniej części (1) mapy - tuż obok jest też punkt obserwacyjny. Gdy dotrzesz na miejsce, znajdź ruiny budynku, przy którym pozostały wyłącznie kolumny - na środku będzie zejście do podziemi (2).

074

Zejdź po drabinie na dół i przemierzaj kolejne korytarze - uważaj na żmije, które będą się tutaj kryć. Na końcu korytarza zeskocz do wody, przepłyń na drugą stronę i wdrap się po ścianie na górę. Dotrzesz do ściany do niszczenia (3), obok której stać będzie dzban z olejem (4). Strzel z łuku w dzban by go wysadzić i zniszczyć ścianę. Przejdź teraz przez nowo utworzone wejście i ze stojaka zbierz uczoną księgę z umiejętnością Przesycie harpunem.

075

Uczona księga #2 - Skupienie Norn

Druga księga ukryta jest w południowo-zachodniej (5) części regionu, w osadzie Offchurch. By się do niej dostać musisz dotrzeć do małego budynku (6) gdzie ukryte jest zejście do podziemi.

076

Zbiegnij po schodach na dół, odbij w prawo i zniszcz z łuku skrzynię (7) blokującą przejście. Przejdź przez dziurę, załatw dwójkę wrogów i idź do przodu. Na rozwidleniu zignoruj przejście na wprost i odbij w prawo.

077

Trafisz tutaj na przejście zarośnięte pajęczynami (8). Przejdź przez nie, a w kolejnej komnacie znajdziesz stojak z uczoną księgą (9), w tym wypadku zawierającą umiejętność Skupienie Norn.

078

Uczona księga #3 - Przesywający strzał

Przedostatnia w tym regionie księga znajduje się w Warowni Templebrough (10). Trafisz tutaj podczas misji Mury Templebrough: porwanie królowej.

079

Odszukaj boczne wejście (11) do zamku, wdrap się po drabinie i zeskocz na dół. W tym miejscu, na stojaku, czekać będzie uczona księga ze zdolnością Przeszywający strzał.

Uczona księga #4 - Krucza dywersja

Czwarta, a zarazem ostatnia uczona księga w tym regionie ukryta jest w osadzie Tonnastadir (12).

080

W pierwszej kolejności musisz zdobyć klucz. Ten znajduje się w warowni (13). Wejdź do środka i udaj się do rogu pomieszczenia, niedaleko klatki z pumą. Klucz (14) znajdziesz na stoliku, obok stosu zwojów.

081

Skieruj się teraz na południe, w stronę ukrytego przejścia. Wykorzystaj klucz, by otworzyć bramę (15). Podążaj korytarzem, aż trafisz do pomieszczenia z tronem. Wbiegnij w przejście (16) znajdujące się na prawo od niego, gdzie znajdziesz poszukiwaną księgę z umiejętnością Krucza dywersja.

082

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: marzec 2021 - pełna oferta

Final Fantasy 7 Remake, Remnant from the Ashes i inne.

Sony zamyka Japan Studio

Najstarszy zespół deweloperski firmy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami