Assassin's Creed Valhalla - Spojrzenie w przyszłość: zamknięcie drzwi do Jotunheimu

Misja w Asgardzie.

W trakcie misji W snach rozpoczniesz wątek przygód w Asgardzie, a zakończenie wspomnianej misji możliwe jest dopiero wtedy, gdy ukończysz wszystkie misje w tej nowej krainie. Do Anglii możesz wrócić, gdy tylko wykonasz pierwsze zadanie - Spojrzenie w przyszłość.

Po dłuższej scence (w trakcie wybieraj dowolne opcje dialogowe) stań na skraju platformy, by dokonać synchronizacji (1). Skocz na dół, a wylądujesz w basenie. Wyjdź z niego na posadzkę i skieruj się w prawo. Za stołem (2) spotkasz innych bogów.

spojrzenie1

Podejdź do nich, a zacznie się scenka z rozmową. Nieważne, co wybierzesz w trakcie rozmowy. My wybieraliśmy same neutralne opcje, a na końcu wybraliśmy Thora do pomocy.

Biegnij w stronę celu na radarze. Musicie dotrzeć na wysepkę za tęczowym mostem Bifrost. Most jest długi, dlatego grupę wrogów (3) dostrzeżesz z daleka.

spojrzenie2

Pierwsze starcie na moście to chaotyczna, lecz łatwa walka. Towarzyszy ci wielu wojowników. Dopiero po przebiegnięciu przez most spotkasz nieco silniejszych wrogów z żółtymi nazwami - uważaj na ich teleport (4) sygnalizowany niebieską energią.

spojrzenie3

Zaatakuje cię też jeden potężny jotun. My wybraliśmy się do Asgardu na nieco zbyt niskim poziomie, dlatego miał ikonę czaszki nad głową. Jednak wystarczy pamiętać o czułych punktach (5) i je wykorzystać, strzelając z łuku.

spojrzenie4

Po walce wystarczy, że podejdziesz do wielkich wrót kamiennych (6) i je zamkniesz. To rozpocznie kolejną scenkę z rozmową. Po cut-scence rozpocznie się nowa misja.

spojrzenie5

Jeśli chcesz, możesz teraz w dowolnym momencie wrócić do Anglii. Do Asgardu dostaniesz się z powrotem pijąc miksturę Valki.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Obiecująca wyprawa: studnia Urd, zagadka z promieniami

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - W snach: oset, mikstura i Asgard

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami