Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Ledecestrescire (Anglia)

Lokalizacja mapy skarbów w regionie Ledecestrescire, droga do skarbu.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy miejsce, w którym znajdziesz mapę skarbów w Regionie Ledecestrescire, w Anglii. Nie zabrakło tutaj także wskazówek dotyczących odnalezienia wskazanego na mapie miejsca i wydobycia skarbu.

Jak w każdym przypadku, musisz wpierw znaleźć samą mapę. Ta ukryta jest w południowej części (1), na zachód od twojej osady, Kruczej Przystani. Na miejscu znajdź most (2) - zeskocz na dół i wbiegnij do podziemnego, tajnego przejścia.

070

Wejdź w głąb i odbij w prawo. Przy ścianie leżeć będą pudełka i dzbany (3). Zniszcz je, by odsłonić dziurę w ścianie, przez którą musisz przebiec. Kontynuując marsz, trafisz do mapy (4) leżącej na jednym z sarkofagów. Po zebraniu jej otwórz ekwipunek i przeczytaj mapę - choć nie jest to wymagane.

071

Teraz musisz udać się do miejsca ukrycia skarbu. Ten znajdziesz na południowy zachód (5) od osady Ledecestre. Przedmiot do zebrania (6) leżał będzie u podnóża pobliskiego pasma górskiego. Zbliż się do niego i zbierz Schemat Kąsającego Węża (tarcze) do twojego okrętu.

072

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami