Assassin's Creed Valhalla - Mądra przyjaciółka: przywitanie Valki

Przyjazd wiedźmy.

Ta misja pojawi się w twoim dzienniku, kiedy Krucza Przystań osiągnie 3 poziom. Możesz wtedy przejść do przystani, by przywitać Valkę. Porozmawiaj z nią i podnieś jej bagaż.

Potem pozostaje tylko podążać za wikińską wiedźmą. Na początku zatrzymacie się na moment przy kowalu (1), potem przejdziecie dalej.

madra1

Valka porozmawia też chwilę z Randvi i skręcicie w lewo przy sali biesiadnej. Po prawej stronie, za stajnią, będzie widać namiot Valki (2). Tam się kieruj.

madra2

Gdy dotrzecie na miejsce, musisz położyć (przytrzymując trójkąt, przycisk Y na kontrolerze od Xboksa lub E na klawiaturze) skrzynkę w namiocie, na podłodze. Zobaczysz zresztą odpowiedni komunikat (3).

madra3

Eivor porozmawia chwilę z Valką i misja się zakończy. Teraz z kolei rozpocznie się zadanie polegające na rozbudowie namiotu Valki w lepszy budynek. Wybierz się więc na jakiś najazd, by zdobyć zasoby.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - W snach: oset, mikstura i Asgard

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Nowy dom: rozbudowa wioski

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami