Cyberpunk 2077 - gameplay z Xbox One X i Xbox Series X

Bezpośrednia rozgrywka z konsolowej wersji.

Studio CD Projekt Red zaprezentowało pierwszy gameplay z Cyberpunk 2077 w wersji Xbox One X i Xbox Series X.

Na niespodziewanie zorganizowanym pokazie przedstawiono materiał, który jest montażem scen zarejestrowanych na starszej i nowszej konsoli Microsoftu. Informacja umieszczona w lewym górnym rogu ekranu wskazuje, z której platformy pochodzą dane fragmenty.

W oficjalnym komunikacie twórcy zaznaczyli, że materiał z Xbox Series X prezentuje wersję uruchomioną w ramach wstecznej kompatybilności, czyli bez przygotowywanej aktualizacji. Zapewnili też, że w planach jest pokaz edycji PS4 i PS5.

Gameplay - z wyjątkiem kilku cięć, które zastosowano, by nie ujawnić spoilerów - przedstawia czystą i bezpośrednią zabawę. Sekwencja rozpoczyna się od zadania znalezienia zaginionej osoby, a graczowi towarzyszy Johnny Silverhand.

Cyberpunk 2077 ukaże się 10 grudnia na PC, PS4 i Xbox One. Gra zadziała na nowych konsolach, ale wydanie zoptymalizowane pod kątem PS5 i Xbox Series X zadebiutuje dopiero w 2021 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami