Assassin's Creed Valhalla - stojące głazy: Ledecestrescire (Anglia)

Lokalizacja stojących głazów w Cosintun, w regionie Ledecestrescire.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy miejsce, w którym znajdziesz stojące głazy w Ledecestrescire, jednym z regionów w Anglii. W tekście zawarliśmy także sposób rozwiązania zagadki powiązanej z tym miejscem.

W angielskim regionie Ledecestrescire znajdziesz jedno miejsce ze stojącymi głazami, zlokalizowane na południe od osady Repton (1), niedaleko Opactwa Wenloch. Po rozprawieniu się z grupką wrogów, zwróć uwagę na symbole na głazach (2).

050

Z owymi symbolami związana jest tutejsza zagadka. Musisz ustawić postać w taki sposób, by symbole stworzyły pełny wzór (3) - który przedstawiamy na poniższym obrazku.

051

Gdy już odpowiednio ustawisz postać, kamera przesunie się delikatnie do przodu, a symbole zostaną podświetlone. Stój w miejscu przez kilka sekund, by zakończyć tę aktywność - i otrzymać 1 punkt umiejętności.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie stojące głazy

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami