Assassin's Creed Valhalla - rzymski artefakt: Ledecestrescire (Anglia)

Lokalizacja wszystkich rzymskich artefaktów w angielskim regionie Ledecestrescire.

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz lokalizację i sposób zdobycia wszystkich rzymskich artefaktów w regionie Ledecestrescire (Anglia). Do zebrania jest tutaj łącznie 5 artefaktów.

Artefakt #1

Na pierwszy rzymski artefakt natrafisz na północ od Klasztoru Alcestre (1). Przedmiot którego szukasz znajduje się na wysokich kolumnach (2). Wdrap się na górę po dowolnej z nich.

032

Czeka cię tutaj starcie z dwójką wrogów, pośród których jest Goliat. To powolny przeciwnik, jednak jest w stanie zadać duże obrażenia i wyrzucić cię na dół. Staraj się więc cały czas pozostawać w ruchu. Artefakt (3) znajdziesz pod zadaszaniem, pod którym siedziała dwójka wrogów.

033

Artefakt #2

Drugi artefakt ukryty jest w mieście Ledecestre (4), które odwidzisz w czasie wykonywania jednego z zadań głównych. Musisz tutaj znaleźć dziurę zabudowaną deskami (5). Wykorzystaj łuk, by je zniszczyć i wskocz do środka.

034

Podążaj jedyną dostępną ścieżką, by po chwili trafić na pomnik. W lewej ręce (6) znajdziesz poszukiwany artefakt - wdrap się na górę i go zbierz.

035

Artefakt #3

Kolejnego rzymskiego artefaktu szukaj na południowy zachód od Repton (7). Wejdź do wnętrza zniszczonej budowli i stań za kamiennym posągiem. Wejdź w interakcję z regałem (8) i przesuń go w dowolną stronę, a następnie zbierz odkryty właśnie artefakt.

036

Artefakt #4

Przedostatni w tym miejscu artefakt ukryty jest na południe od Tonnastadir (9). Znajdziesz tam kolejne ruiny budynku - na szczycie jednego z segmentów (10) znajdziesz rzymski artefakt.

037

Artefakt #5

Piąty i ostatni w tym regionie artefakt ukryty jest na wschód (11) od osady Ledecestre. Na miejscu znajdziesz kolejne ruiny i kwadratową konstrukcję (12) na środku, na którą musisz się wdrapać.

038

Na górze czekać będzie na ciebie pojemnik z olejem (13). Wejdź z nim w interakcję by go podnieść, a następnie stań na krawędzi i popatrz w dół. Zauważysz tam gruzowisko (14). Zrzuć na nie pojemnik z olejem, by oczyścić teren. Zeskocz teraz na dół i z pozostałości zbierz ostatni w tym regionie rzymski artefakt.

039

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie rzymskie artefakty

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami