Assassin's Creed Valhalla - ołtarz ofiarny: Ledecestrescire (Anglia)

Lokalizacja ołtarza ofiarnego w Cerneley, w regionie Ledecestrescire.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację ołtarza ofiarnego w Cerneley, znajdującego się w regionie Ledecestrescire. Znajdziesz tutaj także sposób złożenia ofiary i miejsce, w którym możesz pozyskać potrzebne do tego surowce.

W regionie Ledecestrescrire znajdziesz jeden ołtarz ofiarny, ulokowany na północ od osady Ledecestre (1). Gdy wejdziesz w interakcję z samym ołtarzem (2) dowiesz się, że do złożenia ofiary wymagane są 3 Zajęcze łapki.

045

Przedmioty te możesz zebrać po prostu z upolowanych zajęcy (3). W bezpośredniej okolicy ołtarza znajdziesz ich sporą ilość. Przebiegnij się dookoła miejsca składania ofiary i regularnie aktywuj wzrok Odyna. Pobliska zwierzyna łowna zostanie podświetlona - w ten sposób łatwo jest namierzyć zające.

046

Po upolowaniu zwierzęcia musisz się do niego zbliżyć i je przeszukać - dzięki temu zdobędziesz skórę i w większości przypadków jedną Zajęczą łapkę. Zbierz 3 sztuki i wróć do ołtarza, by złożyć ofiarę. W nagrodę otrzymasz 1 punkt umiejętności.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ołtarze ofiarne

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: marzec 2021 - pełna oferta

Final Fantasy 7 Remake, Remnant from the Ashes i inne.

Sony zamyka Japan Studio

Najstarszy zespół deweloperski firmy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami