Assassin's Creed Valhalla - Nowy dom: rozbudowa wioski

Buduj i rozwijaj.

Misja Nowy dom to długie zadanie rozłożone na dużą część przygody w Anglii. Rozpoczyna się po ukończeniu misji Zapuszczanie korzeni. Chodzi w nim jednak wyłącznie o rozbudowę wioski.

Musisz rozwinąć Kruczą Przystań do poziomu 2, później do poziomu 3, 4, 6, a wreszcie do poziomu 6. Robisz to poprzesz konstruowanie kolejnych budynków w wiosce. By poznać szczegóły, zajrzyj na stronę: Assassin's Creed Valhalla - osada: rozwój, nowe budynki i usługi.

Pamiętaj, że możesz użyć kruka, by spojrzeć na wioskę z lotu ptaka. Widzisz wtedy ikony możliwych do zbudowania miejsc (1), a po lewej stronie widać, ile zasobów (2) to wymaga.

nowydom

Zadanie zakończy się, gdy Krucza Przystań będzie rozwinięta maksymalnie. Pamiętaj, że zasoby budowlane zdobywa się przede wszystkim poprzez najazdy. Siłą rzeczy, ze względu na ograniczenia mocy, nie możesz najechać wszystkich klasztorów od razu. Dlatego też zakończenie tego wątku może nastąpić nawet po 30 (czy więcej) godzinach gry.

Rozwijanie osady zaowocuje między innymi nowymi misjami pobocznymi i wątkami.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Mądra przyjaciółka: przywitanie Valki

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: marzec 2021 - pełna oferta

Final Fantasy 7 Remake, Remnant from the Ashes i inne.

Sony zamyka Japan Studio

Najstarszy zespół deweloperski firmy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami