Assassin's Creed Valhalla: muchomor: Ledecestrescire (Anglia)

Miejsce muchomora w angielskim regionie Ledecestrescire.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla wyjaśniamy gdzie znaleźć muchomora w Ledecestrescire, jednym z regionów Anglii. W tekście nie zabraknie także wskazówek odnośnie rozwiązania zagadki powiązanej z tą aktywnością.

Muchomor w Ledecestrescire znajduje się w północnej części (1), pomiędzy osadami Repton i Tonnastadir. Same grzyby (2) znajdziesz na niewielkiej polanie. Zjedz je, by rozpocząć tę aktywność.

052

Podczas tej konkretnej zagadki z muchomorem, musisz aktywować rozrzucone dookoła bramy w odpowiedniej kolejności. Podpowiedzią jest tutaj pełzająca po ziemi foka (3). Będzie ona podchodzić do bramy, przez którą musisz wejść.

053

Poczekaj więc, aż foka zatrzyma się przy konkretnej bramie, a następnie przez nią przebiegnij. Powtórz proces kilka razy, by po krótkiej chwili aktywność dobiegła końca. Nagrodą jak zwykle jest dość spora ilość punktów doświadczenia.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami