Assassin's Creed Valhalla - Bezbożny ojciec: Lif, likwidacja księdza

Trochę skradania.

Po pomocy Birnie w zadaniu Szturm na Ravensburg pora na ostanią misję związaną z doradcami Somy. Udaj się na wschód, do Walden (1), gdzie przed murami spotkasz się z Lifem i jego wojownikami (2).

bezb1

Porozmawiaj z Lifem i popytaj go o motywacje i ambicje. Potem daj znać, że jesteś gotowy do wykonania misji. To zadanie można wykonać w asasyńskim stylu, skradając się - ale jeśli wolisz, nic nie stoi na przeszkodzie, by razem z wojownikami wpaść na teren główną bramą i po prostu walczyć otwarcie.

Wejdź na przechylony wóz przy palisadzie (3), a następnie zeskocz po drugiej stronie i idź w prawo. Trzymaj się prawej strony i skradając się podążaj wzdłuż palisady.

bezb2

Dotrzesz do pola kwiatów, w którym łatwo się schować. Podejdź w stronę bramy, a po prawej stronie znajdziesz dziurę (4) w palisadzie, którą przejdź dalej.

bezb3

Pokonaj strażnika z ukrycia, a potem użyj wzroku Odyna, by zobaczyć strażnika z kluczem (5). Zabij go strzałem z łuku i zabierz klucz, a następnie wejdź do kościoła (6).

bezb4

Teraz pozostaje tylko pokonać wszystkich w środku. Jest tam tylko dwóch strażników - inni przybiegną później. Gdy zabijesz księdza, musisz jeszcze go dobić (7), by aktywować scenkę eliminacji.

bezb5

Później musisz tylko uciec poza Walden, dowolną drogą i porozmawiać z Lifem. Następnie wracaj do Grantebridge, by spotkać się z Somą i pomóc jej w identyfikacji zdrajcy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Odór zdrady: kto zdradził Somę, kogo wybrać

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Szturm na Ravensburg: pomoc Birnie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami