Tajemnicze drzwi odkryte w Demon's Souls na PS5

Kto je otworzy?

  • Twórcy Demon's Souls na PS5 dodali do gry tajemnicze drzwi
  • Gracze nie odkryli jeszcze sposobu na ich otwarcie

Gracze znaleźli nowy sekret w remake'u Demon's Souls na PlayStation 5. Zagadkowe drzwi w pałacu w Boletarii skrywają tajemnicę, która cały czas czeka na rozwiązanie.

Drzwi nie były obecne w oryginale, dlatego fani nie mają pojęcia, jak je otworzyć. Wielu użytkowników cały czas próbuje podchodzić do przejścia w różnych strojach czy trzymając różne przedmioty - na razie bezskutecznie.

Jeden z użytkowników Reddita użył trybu fotograficznego, by uchwycić screen z obszaru, do którego tajemnicze drzwi prowadzą. Widać, że znajduje się tam przedmiot do podniesienia.

tajemnicze_drzwi_w_demons_souls_scr
Nowa broń?

Zobacz: Demon's Souls - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po nowej odsłonie gry na PS5

Twórcy najprawdopodobniej ukryli w nowym miejscu coś cennego. Gracze spekulują, że otrzymamy najprawdopodobniej nową broń. Na odpowiedź i poznanie sekretu trzeba jednak jeszcze poczekać.

Demon's Souls można już znaleźć w polskich sklepach, ale czekamy jeszcze na premierę PlayStation 5 - zaplanowaną na najbliższy czwartek, 19 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami