Assassin's Creed Valhalla - Zagubieni na mokradłach: znajdź doradców

Pomagamy Somie.

Po misji Wielka rozproszona armia pora pomóc spotkanej Somie, przywódczyni innego wikińskiego klanu. Zadanie nie jest na szczęście zbyt skomplikowane.

Na początku otwórz mapę. Zobaczysz oznaczone cele - najlepiej wykonać je w oznaczonej cyframi na naszym screenie kolejności. Zacznij od obszaru po lewej (1), potem przepłyniesz łódką do środkowego celu (2), a na końcu zostanie najmniej wymagający cel po prawej (3).

zagubieni1

Po podejściu do pierwszego obszaru zauważysz małe gospodarstwo. Skradaj się i wejdź w wysoką trawę, z której możesz po kryjomu zabić dwóch strażników. Wikingowie są uwięzieni w domu (4). Zabij po prostu wrogów i odblokuj drzwi.

zagubieni2

Po uwolnieniu pierwszej grupy i krótkiej rozmowie skieruj się na zachód, nad rzekę. Przepłyń na drugą stronę i znów schowaj się w trawie przy drugim celu.

Użyj wzroku Odyna, by podświetlić pozycję więźniów (5). Następnie zacznij rozprawiać się ze strażnikami. Z tego miejsca dobrze jest użyć łuku. Na pewno zdążysz pokonać paru strażników strzałami w głowę, a resztę bez trudnu pokonasz w otwartej walce. To zwykli przeciwnicy.

zagubieni3

Po starciu musisz uwolnić (6) pojmanych. Możesz to też zrobić zanim wszystkich pokonasz, a wtedy uwolnieni pomogą ci w potyczce.

Ostatni doradca Somy jest niedaleko. Skieruj się na wschód, a dotrzesz do niewielkiego obozu. Skradaj się, gdy tylko zobaczysz palisadę. Cel jest tutaj na wieży (7). Schował się tam przed wilkami.

zagubieni4

Pokonaj wilki, a następnie wejdź na wieżę i pomóż rannemu. Po wymianie zdań pozostanie tylko powrócić do obozu Somy, w którym zacząłeś tę misję. Gdy zbliżysz się do Somy, rozpocznie się scenka.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Odzyskana chwała: szturm na Grantebridge

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Wielka rozproszona armia: znajdź Somę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami