Assassin's Creed Valhalla - Szturm na Ravensburg: pomoc Birnie

Pozbycie się straży i atak na miasteczko.

Po wykonaniu zadania Najazd na Earnningstone pora na współpracę z kolejnym doradcą Somy - następna z kolei, najbliżej znajduje się misja z Birną.

Udaj się za rzekę, na południowy-wschód (1). Możesz skorzystać z szybkiej podróży, jeśli masz odblokowany punkt synchronizacji. Udaj się w stronę celu, a przed Ravensburgiem spotkasz Birmę i jej wojowników (2).

birma1

Ta misja jest banalna w założeniach. Polega tylko i wyłącznie na pokonaniu wszystkich wrogów w miasteczku. Przed atakiem możesz porozmawiać z Birną o jej motywacjach.

Ruszaj w stronę Ravensburg - najlepiej po prostu wejść na wieżę obronną (3). Stąd bez problemu, stopniowo pokonasz wszystkich obrońców.

birna2

Przedzierając się prosto i pokonując wrogów idź ścieżką opadającą nieco w dół i zakręcającą za palisadę. Tam musisz wspiąć się na kolejną wieżę (4), by szybko dotrzeć do centrum osady.

birna3

Cel się nie zmienia - masz po prostu wszystkich wyeliminować. Zwróć uwagę na wojownika z kluczem (5), dzięki któremu otworzysz zamknięte drzwi budynku (6), w którym znajdziesz nową zdolność.

birna4

Kiedy pokonasz wszystkich wrogów, musisz tylko porozmawiać jeszcze raz z Birną i będziesz mógł ruszyć w stronę ostatniej misji związanych z doradcami Somy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Bezbożny ojciec: Lif, likwidacja księdza

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Najazd na Earnningstone: Galinn i plądrowanie wioski

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: marzec 2021 - pełna oferta

Final Fantasy 7 Remake, Remnant from the Ashes i inne.

Sony zamyka Japan Studio

Najstarszy zespół deweloperski firmy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami