Assassin's Creed Valhalla - Odzyskana chwała: szturm na Grantebridge

Odbijanie miasta.

Po powrocie z misji Zagubieni na mokradłach i scence końcowej obudzisz się i opuścisz tymczasowy dom. Masz odnaleźć Somę.

Wcześniej jednak możesz porozmawiać z jej doradcami. Oznaczeni są chmurkami z ikoną rozmowy (1). Warto zamienić z nimi parę słów, a potem udać się do przystani, by porozmawiać z Somą (2).

chwala1

Następnie przenieś się dzięki szybkiej podróży (3) do ruin przy Grantebridge. Zeskocz z punktu widokowego i udaj się przed bramę miasta (4). Tam spotkasz się z towarzyszami i rozpocznie się scenka wprowadzająca do szturmu.

chwala2

Po scence musisz strzelić z łuku w czerwone wazy (5) podstawione pod bramę. To otworzy przejście i możesz biec razem z innymi wojownikami do środka, by walczyć z saskimi obrońcami.

chwala3

Przez cały czas mierzysz się tutaj ze zwykłymi wojownikami. Jest ich wielu, ale masz też wielu towarzyszy broni. Żeby dostać się do dalszych obszarów miasta, wystarczy zniszczyć cienkie bramy (6) dowolną bronią. Musisz dotrzeć do sali biesiadnej (7) i oczyścić teren z wrogów.

chwala4

Wtedy przed salę podejdzie Soma. Musisz stanąć obok niej, a zacznie się kolejne starcie. Tym razem do walki włączy się nieco potężniejszy wróg, ale jest bardzo powolny, więc nie powinieneś mieć większych problemów. Ma też słabe punkty (8) na plecach, więc możesz strzelić w jeden z nich z łuku.

chwala5

Kiedy pokonasz wszystkich przeciwników, rozpocznie się kolejna scenka, po której Soma poprosi cię, żebyś użył stojącego przed salą biesiadną rogu. Podejdź do niego i zadmij, żeby oznajmić zwycięstwo nad Sasami.

Misja zakończy się, zacznie się dłuższa scena z uczty i biesiadowania. Rano zbudzisz się i porozmawiasz z Somą. Otrzymasz trzy misje do wykonania.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Najazd na Earnningstone: Galinn i plądrowanie wioski

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Zagubieni na mokradłach: znajdź doradców

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami