Assassin's Creed Valhalla - Najazd na Earnningstone: Galinn i plądrowanie wioski

Podpalanie chat i walka.

Po misji Odzyskana chwała otrzymasz trzy nowe zadania główne w regionie. Każde związane jest z jednym z doradców Somy. Zacznijmy od zadania Galinna.

Udaj się na zachód, w okolice Earnningstone (1). Gdy zbliżysz się do osady, po prawej stronie, przy wzgórzu, zobaczysz czekających na ciebie wojowników pod wodzą Galinna (2).

galinn1

Porozmawiaj z Galinnem i wypróbuj wszystkie opcje dialogowe, by lepiej poznać jego motywacje - choć nie jest to obowiązkowe. Potem ruszajcie do ataku na wioskę.

Zadanie jest proste - musicie po prostu niszczyć budynki w Earnningstone. Musisz jednak uważać na alarm, jeśli nie chcesz, by wrogowie ściągnęli posiłki. Dlatego zabij każdego, przy kim zauważysz ikonę dzwonu (3). Najlepiej zniszczyć też sam dzwon alarmowy (4) strzałem z łuku.

galinn2

Pasek postępów misji zapełnia się w miarę pokonywania wrogów, ale też wtedy, gdy osada płonie. Wybierz pochodnię (5) z menu podręcznego i rzucają nią w słomiane dachy (6).

galinn3

To właściwie wszystko. Kiedy plądrowanie dobiegnie końca, po prostu podejdź do Galinna, który może być w różnych miejscach (bo sam walczy tak, jak pozostali, poruszając się po wiosce) i porozmawiaj z nim. To zakończy ten krótki etap. Możesz zająć się kolejnym doradcą Somy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Szturm na Ravensburg: pomoc Birnie

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Odzyskana chwała: szturm na Grantebridge

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami