Assassin's Creed Valhalla - wszystkie pyskówki

Lokacja wszystkich pyskówek, jak wygrywać walki na rymy.

Jedną z bardziej oryginalnych znajdziek w grze Assassin's Creed Valhalla są pyskówki. Aktywność ta jest typem wojny na rymy, podczas której twój rozmówca wypowiadał będzie teksty, a twoim zadaniem będzie wybranie odpowiedzi która się z nimi zrymuje i będzie ogólnie powiązana tematycznie.

Pyskówki to miła odskocznia od nastawionej na akcję rozgrywki. Jest to także dobry sposób na zdobycie dodatkowego srebra - gdyż każda tego typu aktywność wymaga ustalenia zakładu. Po wygraniu pyskówki zwiększysz poziom charyzmy swojej postaci i wygrasz obstawioną wcześniej ilość srebra.

Uwaga - zabawa w pyskówki z polskim spolszczeniem może być wyzwaniem, gdyż w grze jest spora dysproporcja pomiędzy wypowiadanymi w języku angielskim kwestiami, a polskim tłumaczeniem. Z tego też powodu, na naszych stronach znajdziesz informacje dotyczące wyboru konkretnych kwestii dialogowych, które pozwolą ci odnieść zwycięstwo.

Przejdź do wybranej krainy, by odnaleźć pyskówki:

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami