Assassin's Creed Valhalla - pyskówka: Rygjafylke (Norwegia)

Pyskówki, w których weźmiesz udział w Rygjafylke, mroźnym regionie Norwegii.

Na tej stronie znajdziesz lokalizację i sposób na wygranie pyskówki w Rygjafylke (Norwegia), która jest pierwszą krainą, jaką odwiedzisz podczas swojej przygody w grze Assassin's Creed Valhalla.

W obrębie mroźnej krainy Rygjafylke znajdziesz jedną pyskówkę, w której możesz wziąć udział. Ta zlokalizowana jest w porcie Stavanger (1).

023

Na miejscu znajdziesz Manninga, Wilczego Wojownika (2), z którym musisz wejść w interakcję. W trakcie rozmowy wyraź chęć wzięcia udziału w pyskówce i ustal zakład - możesz postawić 100, 150 bądź 200 srebra. Jeśli uda ci się wygrać starcie, otrzymasz taką właśnie ilość tej waluty.

024

Pyskówki to nic innego jak walki na rymy. W ramach tej aktywności musisz odpowiadać na kwestie wypowiedziane przez Manninga. Dobierane kwestie muszą się rymować i być powiązane tematycznie z tym, co powiedział twój rozmówca. W trakcie konwersacji wybierz kolejno te odpowiedzi:

  • Wyglądem zawadiaki nadrabiasz umysłu braki (opcja 3).
  • Rozpiera cię duma jak każdego gbura (opcja 1).
  • Nie, widać gdzieś zniknęła w fałdach twojej tuszy (opcja 1).

Jeśli wygrasz przynajmniej 2 z 3 rund, pyskówka zostanie zaliczona. Każda zaliczona pyskówka zwiększy poziom charyzmy postaci i pozwoli ci zdobyć dodatkowe srebro. W tym momencie ta konkretna aktywność dobiegła końca.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie pyskówki

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami