Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Rygjafylke (Norwegia)

Odszukanie mapy skarbów w mroźnej krainie Rygjafylke, dotarcie do skarbu.

W tym rozdziale poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz lokalizację mapy skarbów w Rygjafylke (Norwegia). Wyjaśniamy tutaj także jak dotrzeć do skarbu powiązanego z tą konkretną mapą.

W pierwszej kolejności musisz znaleźć samą mapę. W tym celu udaj się do Fortecy Kjotvego (1), we wschodniej części tego regionu. Znajdziesz tam budynek (2) stojący nieopodal bramy.

029

Wejdź do środka i zbadaj leżącą na stole mapę (3) by ją zebrać. Otwórz ekwipunek i kliknij na przedmiot Mapa skarbów - Rygjafylke (4), by dowiedzieć się, w którym miejscu masz szukać skarbu.

030

Mapa wskazuje lokację na wschód od Alrekstad (5). Miejsce to znajduje się w regionie Hordafylke, które najpewniej znacznie przewyższa cię pod względem poziomu, jednak nie musisz się obawiać - nie będziesz z nikim walczyć.

031

We wskazanym miejscu znajdziesz strefę pomiędzy skałami. Tam też, na ziemi, leżeć będzie poszukiwany przez ciebie skarb (6) - w tym wypadku Schemat Kąsającego Węża (żagiel). Zebranie tego przedmiotu jest równoznaczne z zakończeniem aktywności mapa skarbów.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami