CoD: Black Ops Cold War wyłącza pady do PS4 - gracze zgłaszają nietypowy błąd

Usterka pojawia się w kampanii i trybie sieciowym.

  • Jedna z misji w kampanii fabularnej nowego Call of Duty wyłącza pada do PS4
  • Błąd pojawił się już w becie gry

Dzisiaj na rynku zadebiutowało Call of Duty: Black Ops Cold War. Gracze, którzy uzyskali dostęp do produkcji, informują jednak o niecodziennym błędzie, który na PS4 wyłącza pady.

Jak pisze serwis VG247, jako jeden z pierwszych usterkę zgłosił użytkownik forum Reddit o pseudonimie MalachHamavet666. Według internauty, w trzeciej misji kampanii fabularnej strzelanki kontroler przestał działać, a próby włączenia urządzenia okazały się bezskuteczne - musiał dokonać tak zwanego „twardego resetu” konsoli.

O problemie informują - między innymi na Twitterze - także inni gracze. U większości pad wyłącza się w tym samym momencie, czyli w trakcie wspomnianego zadania, które w angielskiej wersji językowej zatytułowano Fractured Jaw. Niektórzy zwracają uwagę, że błąd występuje również w multiplayerze.

Z relacji internautów wynika jednak, że usterka obecna była też w trakcie testów beta. Niewykluczone, że wkrótce twórcy rozwiążą kłopot, ale na razie znaleziono tymczasowe remedium - należy grać kontrolerem podłączonym do PS4 kablem, a nie przez Bluetooth.

Call of Duty: Black Ops Cold War ukazało się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami