CoD Black Ops: Cold War - pierwsze recenzje i oceny mediów

Treyarch trzyma formę.

Call of Duty Black Ops: Cold War debiutuje dziś na PC i konsolach. W sieci pojawiły się już pierwsze opinie i recenzje przedstawicieli mediów. Gra może pochwalić się dobrymi ocenami i średnią 83 procent na Metacritic.

„Jak zwykle, każdy element jest zupełnie inny, ale nowe Call of Duty jako całość to ponownie piękna, wypolerowana perła wśród strzelanek, nawet jeśli nie rewolucjonizuje znanych systemów” - napisał Daniel Tack z Game Informera.

„Nawet sam tryb multiplayer sprawia, że warto kupić ten tytuł. Im dłużej grałem, tym bardziej mi się podobał” - podkreślił Dean Takahashi z Venture Beat.

Rozgrywka multiplayer jest powszechnie chwalona, choć recenzenci zwracają uwagę, że różni się od ubiegłorocznego Modern Warfare - przywodząc bardziej na myśl styl potyczek ze starszych odsłon.

Przykładowe oceny:

Akcja, jak wskazuje tytuł, osadzona jest w czasach zimnej wojny, głównie w latach 80. W kampanii powracają postacie znane ze starszych części Black Ops - choćby sierżant Woods. Motywem przewodnim jest spisek przeciwko Stanom Zjednoczonym.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami