Assassin's Creed Valhalla - Wielka rozproszona armia: znajdź Somę

Sojusz w Grantebridgescire.

Po zdaniu raportu o Ledecestrescire do Randvi nowy wątek główny nie rozpocznie się automatycznie - może się więc wydawać, że gra daje ci wolną rękę na inne misje i działania poboczne. Tymczasem wcale tak nie jest.

Od razu po poprzedniej misji na nowo porozmawiaj z Randvi. Otworzy się mapa sojuszów - wybierz na niej region Grantebridgescire (1). Randvi o nim trochę opowie, a potem zaakceptuj, że chcesz się tam wybrać. To rozpocznie nowe zadanie i wątek regionalny.

wielkaarmia1

Otwórz mapę świata - miejsce docelowe jest niedaleko, to ruiny na skrzyżowaniu rzek. Musisz porozmawiać z patrzącym na pobliskie miasto dowódcą (2), by dowiedzieć się, co zaszło.

wielkaarmia2

Okaże się, że Sasi wypędzili wikingów z miasta podstępem, a przywódczyni naszych potencjalnych sojuszników odciągnęła ze swoim oddziałem pościg na wschód. Musisz udać się jej śladem. Zejdź nad rzekę i wsiadaj do łódki lub wezwij swój statek.

Płyń prosto na wschód. Niedaleko musisz wysiąść, bo zauważysz łódź Somy (3). Na miejscu pokonaj wszystkich wrogów, a potem rozwiąż pojmanych wikingów (4).

wielkaarmia3

Po walce porozmawiaj z jednym z uwolnionych, a odeśle cię dalej na wschód.

Idź za ciałami wrogów, które podświetlają się (5), gdy używasz wzroku Odyna. Doprowadzą cię do małej wioski. Kiedy zbliżysz się do prowizorycznego obozu (6), zacznie się scenka.

wielkaarmia4

Poznasz Somę, przywódczynię tutejszego klanu. W trakcie rozmowy dowiesz się, co będziesz musiał zrobić w następnej misji, ale to zadanie dobiegnie końca.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Zagubieni na mokradłach: znajdź doradców

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Ledecestrescire: powrót do Randvi

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami