Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Rygjafylke (Norwegia)

Księgi umiejętności w mroźnej krainie Rygjafylke. 

W tym rozdziale przedstawiamy lokalizację wszystkich uczonych ksiąg w Assassin's Creed Valhalla w regionie Rygjafylke, pierwszej krainie znajdującej się w Norwegii, do której trafisz na początku rozgrywki.

Uczona księga #1 - Furia Toporów

Pierwszą uczoną księgę znajdziesz w południowej części Rygjafylke, na południe od Nottfall (1).Przedmiot znajduje się w jaskini, do której dostaniesz się przez dość dobrze zakamuflowane wejście (2).

001

Drzwi w środku będą zamknięte, wdrap się więc po ścianie z lewej strony (3). Zeskocz na dół i zbierz księgę (4), która odblokuje umiejętność Furia Toporów.

002

Uczona księga #2 - Usypiający cierń

Kolejna uczona księga znajduje się na południe od poprzedniej, w Gryttirsand (5). Ukryta jest wewnątrz stojącej w osadzie wieży (6).

003

Wdrap się po drabinie na górę i wejdź do środka budowli. Następnie zeskocz na niższy poziom, gdzie na stojaku będzie księga (7) odblokowująca zdolność Usypiający Cierń.

004

Uczona księga #3 - Gniew Helheimu

Trzecia i ostatnia uczona księga w Rygjafylke znajduje się w północno-zachodniej (8) części regionu. Natrafisz tam na jaskinię pod wodospadem - wbiegnij do środka i przejdź do dalszej części (9).

005

Drogę blokować będzie lodowa ściana (10), jednak możesz ją zniszczyć zwykłym atakiem. Po jej drugiej stronie znajdziesz stojak z trzecią uczoną księgą, której przeczytanie pozwoli odblokować zdolność Gniew Helheimu.

006

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami