Microsoft prosi, by nie wdmuchiwać dymu do Xbox Series X

Reakcja na nagranie polskiego internauty.

  • Microsoft skomentował nagranie z dymiącym Xbox Series X
  • Radzi, żeby nie wdmuchiwać dymu do konsoli

Wczoraj polski internauta opublikował filmik, który prezentował dymiącego - podobno - Xbox Series X. Wiele osób twierdziło jednak, że to fałszywka, a teraz w niecodzienny sposób na nagranie zareagował Microsoft.

„Ciężko nam uwierzyć, że musimy to napisać, ale... Prosimy Was, nie wdmuchujcie dymu z e-papierosów do swoich Xbox Series X, to nie jest dla nich zdrowe” - napisali przedstawiciele polskiego oddziału firmy na Twitterze.

Wpis utrzymany w podobnym tonie opublikował główny profil marki Xbox we wspomnianym serwisie społecznościowym. W obu przypadkach graczom, którzy natrafią na jakiekolwiek problemy z działaniem konsol, zalecono kontakt z pomocą techniczną.

Wideo udostępnione przez Polaka przedstawia dym, który unosi się z Xbox Series X. Film zyskał tak dużą popularność, że wiarygodność wydobywających się z urządzenia oparów postanowili sprawdzić Hiszpanie prowadzący na Twitterze konto Xbox Studio. Odkryli, że podobny efekt można uzyskać za pomocą e-papierosa.

Co ciekawe, polski oddział Microsoftu obiecywał, że zajmie się zbadaniem sprawy. Wspomniany wpis oznacza najprawdopodobniej, że po weryfikacji zgłoszenia faktycznie okazało się, że to nie była awaria, a jedynie sztuczka.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami