Ghost of Tsushima - sprzedaż przekroczyła 5 mln egzemplarzy

To nadal lider wśród nowych marek Sony.

Sony ogłosiło, że Ghost of Tsushima od lipcowej premiery sprzedało się w ponad 5 milionach egzemplarzy.

Informację ujawnił najpierw dziennikarz serwisu New York Times w artykule poświęconym dzisiejszemu debiutowi PS5 w Stanach Zjednoczonych. Później wieść potwierdził Hermen Hulst, który kieruje studiami należącymi do producenta PlayStation.

Podkreślono, że Ghost of Tsushima nadal jest najszybciej sprzedającą się nową marką od firmy Sony. Co ważne, w lipcu ogłoszono, że w trzy dni od premiery rozeszło się 2,5 miliona kopii gry - to oznacza, że w kilka miesięcy wspomniany wynik podwojono.

Biorąc pod uwagę osiągnięty rezultat, niewykluczone, że odpowiedzialne za produkcję studio Sucker Punch przygotuje sequel tytułu. Na trwające prace nad kontynuacją wskazywały niedawne ogłoszenia o pracę, w których poszukiwano osób zainteresowanych kulturą Japonii.

Ghost of Tsushima dostępne jest na PS4, ale pozycja zadziała - w ramach wstecznej kompatybilności - na PlayStation 5. Na nowej konsoli pozwoli grać w 60 klatkach na sekundę.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami